top of page

Projekt, Dekoracja, Koordynacja

Szukacie dekoracji na swój ślub i wesele ? A może potrzebujecie pomocy w organizacji i koordynacji najważniejszego dnia w Waszym życiu? Nie? To może akurat planujecie przyjęcie dla siebie lub swojego dziecka? A może jesteś tu służbowo i szukasz nietypowej aranżacji na przyjęcie firmowe?
Z jakiegokolwiek powodu tutaj jesteś, SERDECZNIE CIĘ WITAMY ! 
I wierz nam na słowo - już nie możemy się doczekać współpracy z Tobą :)

IMG_20200725_141345.jpg
DSC_9546.jpg

Dekoracja wesela

Kochani, jeśli szukacie zespołu, który przygotuje dla Was wymarzoną scenerię ceremonii oraz przyjęcia weselnego to lepiej nie mogliście trafić ! 
Uwielbiamy zarówno sielskie weselicha z polnymi kwiatami w roli głównej, boho suszki, nowoczesne aranżacje, industria, jak i glamour w najbogatszej swojej odsłonie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, nie lubimy się powtarzać, nie lubimy nudy! Absolutnie kochamy swoją pracę, kochamy tworzyć, kochamy zaskakiwać, kochamy zachwycać ...

To jak, dasz nam się zachwycić ?


---------------------------------------------------------

Czekamy na wiadomość od Ciebie !

Organizacja i koordynacja wesela

Czas planować ślub i nie wiecie od czego zacząć? A może już ruszyliście ale nie wiecie co dalej? Bez obaw, już to przerabialiśmy, i chętnie Wam pomożemy. Mamy sporą listę sprawdzonych podwykonawców i doświadczenie, którym chętnie się podzielimy.

----------------------------------------------
Dzwońcie śmiało! :)

 

0158-natalia-szymon-slub.jpg
Projekt dekracj
Torby na prezenty

Dekoracja Przyjęć

Urodziny? Chrzest  lub komunia Twojego dziecka? Rocznica ślubu? Może panieński dla przyjaciółki? Już przebieramy nóżkami... Wiemy z doświadczenia, że przy tego typu imprezach można zaszaleć; zarówno z aranżacją miejsca jak i atrakcjami (a mamy ich w ofercie naprawdę sporo ! )

-----------------

Będzie NAJPIĘKNIEJ !

Dekoracja imprez firmowych

Coroczny piknik firmowy, bankiet, spotkanie świąteczne, dzień dziecka dla pociech Waszych pracowników - i wiele wiele więcej wspaniałych okazji do zintegrowania pracowników oraz ich rodzin. Tutaj nie lada wyzwaniem jest pokazanie co roku czegoś nowego, lepszego, ciekawszego.  Nam tych pomysłów nie brakuje. A już wiemy, że przy współpracy z działem HR lub osobami oddelegowanymi w Waszych firmach do zorganizowania tych wydarzeń powstają największe i najlepsze burze mózgów, a  pomysły po prostu się nie kończą ! 

-----------------------------------------

Nie możemy się doczekać, aż usiądziemy z Wami przy jednym stole ! :)

Party
bottom of page